Російська пропаганда різко змінила риторику щодо війни з Україною, та вимагає виведення військ

Пропагандистська машина Мордора почала змінювати риторику щодо “спецоперації” в Україні. Ймовірно, рашистів почали ідеологічно готувати до припинення війни та виведення військ. Показовим виглядає один із останніх ефірів одіозного пропагандистського ток-шоу “Вечір із володимиром соловйовим” на державному телеканалі “росія 1” передає DROBRO.

Там намагалися виправдати майбутню втечу орків з України. З гучною у Соловйова заявою виступив одіозний “політолог” та постійний гість цієї передачі Семен Багдасаров, який є полковником запасу. Він заявив, що війна з Україною перетворюється для ерефії на “другий Афганістан”, і закликав до виведення рашистів із країни. Пропагандист намагався переконати, що армія нібито виконала свої завдання на українській землі.

“Щодо “денацифікації” і так далі, це справа самих українців. Ми не можемо за них там все це робити… Ми що хочемо влізти в новий Афганістан, тільки ще гірше? Там населення більше! І воно більш просунуте у плані поводження зі зброєю “Нам це не треба! Досить! Армія виконала завдання. Нехай працюють дипломати, якісь інші структури і вирішують ці завдання”, – заявив дегенерат.

Примітною є реакція на цю заяву провідного передачі соловйова. Він із сумним обличчям мовчки слухав “експерта”, тим самим погоджуючись із його думкою. Більше того, ніхто з присутніх не перебивав доповідаючу падаль. Важливо, що зміна риторики кремлівської пропаганди стала очевидною вже за кілька тижнів після початку великої війни в Україні. До вторгнення соловйов та інші ЗМІ ерефії запевняли, що орки візьмуть Київ за кілька годин. Однак після принизливого розгрому та втечі з півночі України раптом визнали військову міць сусідньої країни, почавши називати ЗСУ найсильнішими в Європі.

Бойовий запал у пропагандистів різко вичерпався.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »