Напередодні глава Міноборони Словаччини Ярослав Надь дав інтерв’ю американському ресурсу, в якому розповів про свою позицію щодо подій в Україні

Вчора, 14 квітня, ресурс The New York Times виклав у Мережу інтерв’ю Надь та інших словацьких чиновників та політиків щодо ситуації в Україні. Надь зізнався, як він та його країна до останнього не вірили, що Путін накаже про вторгнення російської армії в Україну, передає DROBRO.

Проте 24 лютого стало реальністю. Словаччина межує з Україною, а значить, це війна стосується і Братислави, заявив глава Міноборони. На сьогоднішній день на території Словаччини близько 330 тисяч українців, які залишили батьківщину через бойові дії.

“Путін – це Гітлер”, – заявив Надь. Президента рф необхідно зупинити в Україні, інакше він піде далі до Європи. “Україна бореться за наше майбутнє”, – наголосив глава Міноборони. Словаччина поряд з іншими європейськими країнами та членами НАТО надає військову допомогу Україні. Система “С-300” стала найбільшим військовим об’єктом, відправленим НАТО в Україну.

Довгий час комплекс перебував у Нітрі. Наразі триває активна розмова про надання Україні радянських винищувачів “МіГ-29”, яких у Словаччині близько 15 одиниць. А також Братислава готова надати Києву сучасні САУ Zuzana 2.

А ще Україна ремонтує у Словаччині трофейні рашистські танки та модернізує старі часів СРСР. Майже всі європейські країни надають Україні військову допомогу за винятком Угорщини та Болгарії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »