Вчора відбулось святкове та яскраве відкриття нової автостанції у смт Східниці по вул. Кропивницькій

Як інформує DroBro з посиланням на сторінку громади Східниці ще рік тому, на цьому ж місці окрім зарослих хащів та болота, не було абсолютно нічого! А вже, 16 жовтня 2021 року свої двері відкрила Східницька АС, яка готова обслуговувати рейси приміського і міжміського сполучення.

Східниця

Східниця продовжує розвиватися, як український бальнеологічний курорт і таке вкладення в інфраструктуру територіальної громади є вагомим та доцільним. Автобусний транспорт здійснює значну частину пасажирських перевезень, тому Східницька АС відіграватиме важливу роль у забезпеченні соціальної та економічної стабільності життя населення.

Східниця

Отже, цей рік не пройшов даремно, і сьогодні ми з Вами стали очевидцями результату колосальної роботи цілого штату людей. До вітального слова були запрошені всі, хто доклав чимало зусиль до створення нової Східницької автостанції: голова Східницької селищної ради Іван Піляк , засновник корпорації ДУМА Ігор Дума, начальник управління транспорту і зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Степан Рудницький, а також директор ТзОВ Гал Діком, який є власником та ініціатором будівництва Східницької АС – Андрій Дума.

Східницька Автостанція відкрила свої двері та чекає на мешканців, туристів та усіх жителів Східницької територіальної громади.

Східниця

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »