У школі в селищі Підбуж відкрили оновлену їдальню

Відкриття обіднього залу у Підбузькій школі є важливою подією, адже у навчальному закладі школярі не мали змоги повноцінно та корисно харчуватися

Тепер ж вишукуються у черги, аби придбати собі щось смачне. Капітальний ремонт обіднього залу здійснили в рамках співфінансування державного та місцевого бюджетів.

Про це повідомляють у пресслужбі Східницької селищної ради, перелає DroBro.

До закладу завітали селищний голова Іван Піляк, заступник Петро Кость, староста Микола Тінишин, секретар селищної ради Юрій Журавчак, керуючий справами виконавчого комітету Роман Майстрик та депутати Східницької селищної ради. Священники, отець Йоан та отець Тарас, провели чин освячення обіднього залу.

Привітальні слова звучали від селищного голови Івана Піляка для педагогічного колективу та школярів: «Одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування учнів у школі забезпечить як збереження здоров’я дітей так і відновить їх фізичні та емоційні сили. Тому я дуже радий, що спільними зусиллями вдалось реалізувати проєкт».

У школі в селищі Підбуж відкрили оновлену їдальню

Директор школи Богдана Іваськів подякувала місцевій владі, депутатському корпусу за сприяння й допомогу щодо виділення коштів для капітального ремонту обіднього залу.

Для керівництва нашої територіальної громади і надалі одним з пріоритетних завдань залишається освітня галузь, тому роботи з покращенням матеріально-технічної бази шкіл краю триватимуть.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »