Заклади переводять на режим економії енергоресурсів, а дітей запрошують на корисне дозвілля

У освітніх закладах Дрогобицької громади стартували весняні канікули, які триватимуть впродовж тижня. До 1 квітня школярі відпочиватимуть від шкільної програми, та водночас матимуть змогу відвідувати низку цікавих культурно-мистецьких заходів, майстер-класів та екскурсій, аби проводити вільний час з користю, передає DROBRO.

Самі ж заклади освіти, на час канікул, переводять в енергоощадний режим – з метою економії коштів. На цьому наголосив начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Роман Грицай.

Нагадаємо, вже завтра у Дрогобичі стартує низка цікавих квестів, майстер-класів та мистецьких заходів, які підготував для школярів різного віку Музей «Дрогобиччина».

26 березня о 15:00 – пізнавальний квест «Скарби графа Лянцкоронського» у Палаці мистецтв (вул. Т.Шевченка, 38).

26 березня о 15:30 – мистецький майстер-клас «Відтвори картину» для вихованців Дрогобицької дитячої художньої школи (куратор Володимир Місяць) у Палаці мистецтв (вул. Т.Шевченка, 38).

27 березня о 14:00 – екскурсія-вікторина «Із житія святих» у Галереї сакрального мистецтва (вул. Січових Стрільців, 18).

27 березня о 14:30 – майстер-клас із декорування вербових гілочок у Галереї сакрального мистецтва (вул. Січових Стрільців, 18).

27 березня о 12:00 – інтерактивна екскурсія «Біблійні персонажі у розписах церкви Святого Юра» у церкві Святого Юра (вул. Солоний Ставок, 25).

28 березня о 15:00 – пізнавальна вікторина «Дрогобиччина в часи козаччини» у відділі історії (вул. І.Франка, 32).

28 березня о 12:00 – інтерактивна бесіда «Легенди і міфи церкви Святого Юра» у церкві Святого Юра (вул. Солоний Ставок, 25).

29 березня о 15:00 – інтерактивна екскурсія «Якби звірі могли говорити» у відділі природи (вул. І. Франка, 32).

Вартість дитячого квитка 20 грн (відділ історії та природи) та 30 грн (Палац мистецтв, Галерея сакрального мистецтва, церква Святого Юра). Усі екскурсії та активності безкоштовні.

Для додаткової інформації звертайтесь за номером телефону: (068) 626 48 63.

Від admin