Сьогодні, 30 січня, у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької громади, розпочався новий навчальний семестр

Після місячного відпочинку школярі з новими силами приступають до навчання, повідомляє DROBRO.

Важливим питанням в організації навчального процесу в школах громади є гаряче харчування. Так як впродовж минулого семестру, через нестабільну економічну ситуацію в країні, ніхто з підприємців не зголосився на участь в тендері з організації гарячого харчування, він так і не відбувся.

Впродовж зимових канікул відділом освіти було напрацьовано новий механізм, підготовлено нові розрахунки та подано на розгляд виконкому вищий, економічно обґрунтований, тариф.

13 січня на черговому засіданні виконкому було затверджено тариф на гаряче харчування в школах Дрогобицької громади в розмірі 40 гривень за порцію.

Відтак ще минулого тижня гімназіями та ліцеями Дрогобича та Стебника було оголошено тендер на гаряче харчування для учнів. Паралельно відділом освіти було оприлюднено тендер на закупівлю послуг з організації гарячих обідів для учнів сільських шкіл громади.

Про це під час понеділкової щотижневої наради у Дрогобицькій міській раді повідомив начальник відділу освіти Віталій Вовків.

Розуміючи, що сьогодні складний час в країні і ціни на продукти харчування є нестабільними, – умови тендеру намагались прописати таким чином, аби потенційний переможець міг забезпечувати харчування за змішаною формою, використовуючи харчоблоки певних шкіл як опорні та маючи можливість розвозити гаряче харчування в інші навчальні заклади на кейтеринговій основі. Адже головне завдання – забезпечити дітей гарячими обідами, – наголосив Віталій Вовків.

Прокоментували ситуацію з харчуванням школярів пільгових категорій населення. Якщо тендер відбудеться успішно, школярів, як і раніше, зможуть харчувати безкоштовно. Цю вартість компенсують за кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, через неможливість проведення тендеру в минулому семестрі, відділом освіти було в повній мірі виплачено компенсацію родинам, у складі яких є діти пільгових категорій, в розмірі 1500 гривень на дитину.

Від admin