У селі Бійничі цьогоріч відкриють дитячий садок

У школі села Нижні Гаї функціонує дошкільна група, а у селі Бійничі є повноцінна будівля дитячого садка «Бджілка»

З метою врегулювання проблеми дошкільної освіти у цих селах, вже цього року планують відкрити дитячий садок у селі Бійничі. Про це інформують у відділі освіти ДМР, передає DROBRO.

Наразі проведено консультації зі старостою сіл Василем Василенком. Невдовзі розпочнуть процедуру формування штату працівників та дирекції. Відтак у серпні планують відкрити садок з комфортними умовами для малечі. Як наголосила Ольга Олексюк – заступниця начальника відділу освіти, з довозом дітей проблем не буде, оскільки у цих селах курсує шкільний автобус.

До слова, у понеділок під час щотижневої наради очільник громади Тарас Кучма доручив в.о. начальника відділу освіти Віталію Вовківу напрацювати пропозиції щодо вирішення питання забезпечення дошкільною установою дітей сіл Залужани та Старе Село.

Зазначимо, після утворення Дрогобицької територіальної громади, питання оптимізації освітньої мережі стало одним з ключових для місцевого самоврядування. На думку міського голови, кожна дитина має отримувати якісні освітні послуги і це стосується як дошкільнят, так і школярів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »