12 січня Трускавецька громада зустріне полеглого воїна-Захисника Степана Кирчея з села Орів

Зустріч відбудеться на Перехресті Героїв о 13.00. Після цього траурний кортеж попрямує до Орова. Як повідомляє DROBRO, в селі Орів чин прощання з воїном Степаном Кирчеєм проходитиме у приміщенні Народного дому. Тут 12 січня о 18.00 відслужать чин парастасу.

Похорон – у вівторок, 13 січня, об 11.00.

Світлої пам’яті Степан Кирчей з Орова загинув на початку січня 2026 року, маючи 19 років. На війну пішов добровольцем. Рідний брат полеглого Героя теж служить в ЗСУ. Степан – яскравий приклад жертовної любові до України, котрий інтереси Вітчизни поставив понад усе.

Щирі співчуття родині полеглого Степана та всім близьким і друзям. Вічна йому пам’ять і Царство Небесне.

Просимо шановну громаду взяти участь у зустрічі тіла, парастасі, похороні, шануючи подвиг молодого Героя Степана Кирчея.

Від admin