Перший день зими ми часто асоціюємо з початком чогось нового, відкритих можливостей, щасливих миттєвостей, ну і, звісно ж, з казкою в яку вірять як діти, так і дорослі

Перші цьогорічні казкові дива творились сьогодні у Трускавці, на головній сцені міста, адже до малечі прибув Святий Миколай, передає DROBRO. Разом вони засвітили зелену красуню-ялинку чарівними вогниками. А поряд із нею, у своїй хатині, поселився сам Чудотворець, щоб радо вітати кожну дитину аж до завершення Різдвяно-Новорічних свят.

Як пише офіційна сторінка ТМР у ФБ, цього року ми вдруге зустрічаємо настання зими в боротьбі з жорстоким ворогом, але це не дає нам причин зневірюватися, чи падати духом. Бути зібраними і вдячними за кожен щасливо прожитий день нам допомагає віра у Бога, в наших захисників, у самих себе! Тож розпочали захід із молитви й благословення отця Володимира Бондарчука церкви Св. Покрови Богородиці.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за нашу волю і незалежність Захисників.

Дійство продовжилось концертом від військового оркестру Дрогобицької частини А1108. На сцені виступали вихованки Трускавецької школи мистецтв ім. Р.Савицького Діана Борис і Діана Білас. Своїм виконанням ліричних різдвяних пісень усіх покорила співачка Ірина Навроцька. З вітанням виступив міський голова Трускавця.

Кульмінацією свята стали чарівні персонажі, яких вже полюбила малеча з минулих років: Ангел (Марія Настьошин) Цукрик(Володимир Наконечний) і новенький – Сноумен (Андрій Юркевич). Останній зізнався, що рясний снігопад, то його заслуга, але пообіцяв забратись одразу після Різдва і помандрувати на росію, аби залишитись там аж до липня.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Ялинку, яка засяяла на прохання діток і Миколая є подарунком від підприємців, тож місто на це не витрачало коштів. Також, частина виручених грошей від ярмарку буде передана на підтримку наших воїнів, адже це лише маленька лепта нашого спільного вкладу в підтримку військових, а відтак у наближення перемоги.

Традиційне відкриття в Трускавці хатинки Миколая вперше, за новим календарем, покладає початок зимових святкувать Різдва та Нового року. Тож вітаємо з настанням прекрасної чарівної пори року — зими! Нехай першого дня цього сезону для Вас відкриється нова щаслива сторінка книги Вашої долі, нехай виконуються бажання і збуваються мрії. Бажаємо, щоб ця зимова пора стала для Вас періодом чудес, радісних зустрічей та приємних емоцій.

Від admin