Залізний купол

Влада міста планує закупити ізраїльські системи ПРО для захисту повітряного простору та аеропорту після того, як той буде відкритий

Міська влада Маріуполя збирається закупити системи протиракетної оборони ізраїльського виробництва “Залізний купол”. Про це в інтерв’ю сайту MRPL.CITY заявив заступник мера міста Сергій Захаров, інформує DroBro.

Як зазначив Захаров, для відкриття аеропорту в Маріуполі необхідно, щоб відстань від злітно-посадкової смуги до лінії розмежування було більше 160 кілометрів, але де-факто вона становить близько 40 кілометрів. У Міністерстві оборони України, а також ряді міжнародних організацій вважають польоти до Маріуполя в даний час небезпечними, тому влада міста хоче придбати ізраїльські системи з метою забезпечення безпеки польотів.

Заступник мера Маріуполя зазначає, що в Ізраїлі дозволені польоти літаків, незважаючи на те що аеропорт знаходиться в восьми кілометрах від буферної зони. “Там для безпеки використовують тактичну захисну систему “Залізний купол”. Таку практику можемо перейняти і ми. У нас вже є напрацювання в цій площині, і ми усвідомлюємо, які кроки необхідно зробити”, – підкреслив Захаров.

Аеропорт Маріуполя не приймає літаки з 2014 року, після початку московітської інтервенції на Схід України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *