Школи, садочки, лікарні, зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень

За інформацією департаменту житлового господарств та інфраструктури ЛМР, з огляду на поступове підвищення температури зовнішнього повітря, з 28 березня, у Львові планують призупинити опалювальний сезон, передає DROBRO.

Натомість бюджетні установи – школи, садочки, лікарні, зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень. А в разі пониження температури подачу опалення буде відновлено, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Наразі опалювальний сезон не закінчуємо, а лише призупиняємо, з огляду на підвищення температури. Школи, садочки, лікарні, зможуть отримувати опалення на підставі звернень від керівників закладів.

Натомість керівництво Львівтеплоенерго має проводити щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря і, в разі зниження температури, подачe опалення буде відновленj», – пояснив Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, завершення опалювального сезону відбувається якщо впродовж трьох діб середньодобова температура є понад 8 градусів тепла.

Як інформує пресслужба Львівської ОВА, враховуючи суттєве потепління, яке прогнозують синоптики, Львівщина завершує опалювальний сезон 2023/24 років.

Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 27 березня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, з 27 березня на території області спостерігатиметься суттєве потепління. Відтак, до кінця місяця область завершить опалювальний сезон.

«Дострокове завершення опалювального сезону дасть змогу зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям області – зекономити на сплаті за опалення», – наголосив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Він також нагадав, що рішення про завершення опалювального сезону приймають відповідні органи місцевого самоврядування, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря.

«З моменту перевищення показника середньодобової температури зовнішнього повітря більше ніж на вісім градусів тепла упродовж трьох діб місцеві ради мають прийняти рішення про завершення опалювального сезону 2023/24 років.

Відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, культури, дошкільної і шкільної освіти та соціально-медичних установах проводять за письмовими заявками їх керівників»,- додав перший заступник.

Від admin