Одна з найбільших нафтових на Московії компаній “Лукойл” зіткнулася з дефіцитом бензину на власних АЗС після атак України

Після серії ударів безпілотників по нафтопереробних заводах “Лукойлу” в Нижегородській та Волгоградській областях компанія зіткнулася з проблемою забезпечення власної мережі АЗС бензином, передає DROBRO.

ЗМІ на Московії повідомляють, що ситуація настільки важка, що “Лукойл” розглядає варіант початку постачання бензину з Білорусі обсягом 30-50 тисяч тонн на місяць. Ймовірно, системна стратегія України – винести якомога більшу кількість НПЗ нелюдів – починає приносити перші плоди.

Через кілька послідовних атак з боку України на НПЗ “Лукойлу” компанія вже відчуває дефіцит потужності. За інформацією джерел, тривалість поставок палива з Білорусі залежатиме від термінів ремонту Нижегородського НПЗ та загальної ситуації на паливному ринку на болоті.

“Ну ось уже починають промальовуватися можливі дії у зв’язку з атаками безпілотників. Проробляється імпорт палива. Поки що у невеликих обсягах, але рішення, по суті, неминуче. Відшкодовувати дефіцит, що виникає, якось треба”, – коментує ситуацію економічний аналітик Анатолій Несміян.

Ці події наголошують на вразливості не тільки нафтового сектору, а й усієї економіки в умовах воєнних дій та технологічних загроз. “Лукойл” змушений шукати альтернативні рішення для забезпечення попиту на бензин, що може призвести до змін на ринку та впливати на ціни на пальне.

Від admin