Кат в'язниці "Ізоляція"

Денис Куликовський на прізвисько Палич перебуває в руках українських правоохоронців

У Києві затримано головного військового злочинця в’язниці Донецька, яка носить назву “Ізоляція”. Як повідомляє DroBro з посиланням на колишнього в’язня донецької в’язниці, український журналіст та письменник Станіслав Асєєв.

Куликовський Денис на прізвисько Палич перебуває в руках українських правоохоронців. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Асєєв пообіцяв опублікувати додаткові подробиці затримання пізніше.

“У Києві затримано головного військового злочинця “Ізоляції” – Куликовського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не дарма. PS S. Шановні колеги-журналісти, прошу поки не дзвонити, всі деталі пізніше”, – зазначив Асеєв.

Куликовському Денису Павловичу 36 років. За кілька місяців пошуків журналісти “ТСН” знайшли лише два фото, на яких колишні полонені впізнали Палича, а ще його батьків, однокласників та дружину. Він має навіть сім’ю, дитину, а більшість рідних живе на підконтрольній Україні території.

DroBro: “Ізоляція” набула широкого резонансу після численних публікацій Асєєва, який перебував у полоні російських найманців саме в ній. “Ізоляція” – це в’язниця, створена після захоплення Донецька російськими терористами у 2014 році. На території об’єкта утримуються незаконно захоплені в полон люди, які зазнають тортур. В’язниця має статус таємної. Вироки, за якими утримуються в “Ізоляції”, виносяться незаконними “судами” “ДНР” без належного розслідування. Відомі численні випадки, коли обвинувачені давали свідчення після катувань.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »