Затримання замовних мітингарів

30 січня у Києві затримали осіб, які планували масові заворушення у центрі столиці для дестабілізації ситуації в Україні

Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, інформує департамент комунікації МВС України.

За словами Монастирського, організатори планували залучити до 5000 осіб, з яких 1500 тисячі – «тітушки», які мали влаштувати бійки з правоохоронцями, передає DroBro. Як зазначив міністр, обов’язковим елементом протестів мало стати провокування правоохоронців та імітація жертв серед учасників акції. Заздалегідь була заготовлена бутафорська кров, заплановані й зібрані групи підставних медиків.

«Акція організовувалася для дестабілізації ситуації в Україні. Це була лише перша акція з цілого ряду запланованих. Подібні мітинги планували провести, зокрема, у Сумській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях», – резюмував очільник МВС.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко представив відеозапис з доказами у справі.

«Фігуранти готувалися до серйозних сутичок та провокацій. Під час розмов чітко чути задачі «створити картинку», «розкачати ситуацію» та «розіграти спектакль». До участі в акції мали залучити понад 5 тисяч осіб. З них до 2 тисяч – масовка, і тисяча – тітушки, які мали вступати в сутички з поліцією. Масовка мала отримати від 800 гривень, тітушки – від 1200, а за підпал шин та салюти – по 2500 доларів США», – повідомив Ігор Клименко.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »