Східницьке літо

Східниця цього року знову тішитиме численних відпочивальників не лише цілющими джерелами мінеральних вод, комфортабельними вілами, готелями та пансіонатами, які органічно вписалися у неповторні карпатські краєвиди, але й літнім фестивалем пісні, танцю та народної творчості під назвою «Східницьке літо», що, поза всяким сумнівом, уже встиг стати культурною подією.

Про це інформує видання «Східницька громада», передає toursector.org.ua.

Цієї неділі стартує перший тур фестивалю, який триватиме упродовж всього літа і завершиться 27 вересня у Всесвітній день туризму – свято тих людей, які люблять подорожувати, а також працівників, хто трудиться у сфері туристичного бізнесу: персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, – одним словом усіх, хто працює у туристично-відпочинковій галузі тасвоєю наполегливою працею забезпечує повноцінний відпочинок громадян. Пік фестивалю цьогорічного фестивалю, як і у попередні роки співпадатиме із розпалом курортного сезону та включатиме у себе такі дати: 12 липня – День селища, який відзначається у Східниці як храмове свято апостолів Петра і Павла, 13 серпня – День курорту Східниця, що відзначається у першу декаду серпня та 24 серпня – День Незалежності.

Святкові заходи у рамках Народно-етнографічного фестивалю «Східницьке літо» цьогоріч розпочнуться з урочистої Літургії у з нагоди одного із найвеличніших християнських свят Зіслання Святого Духа. Святкову програму відкриють товариським «дербі» за участі футбольних команд Апарату управління та збірною депутатського корпусу Східницької селищної ради. Матч обіцяє бути цікавим, адже за неперевіреними даними команду адміністрації має очолити Східницький селищний голова Іван Піляк, а депутатську збірну – секретар селищної ради Юрій Журавчак. Початок гри о 16.00.

Концертну програму о 19.00 на сцені амфітеатру відриють студенти та викладачі Дрогобицького музичного училища ім. Василя Барвінського Далі у програмі – святковий виступ самодіяльних колективів НД «Просвіта» Східниці, а завершиться святковий концерт виступом Василя Мельниковича із запальною програмою «Гуцул-Хуліган».

Після святкового концерту молодь, як завжди, матиме можливість потішитися молодіжними забавами.

Будемо сподіватися, що старт «Східницького літа» стане для Східницької громади добрим початком цьогорічного відпочинкового сезону, який привабить до Східниці нових відпочивальників та туристів, які за час карантинних обмежень добряче скучили за чистим гірським повітрям та життєдайною водою.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *