В анексованому Криму дві дівчини ліквідували кілька десятків окупантів рф та розстріляли співробітників Федеральної служби безпеки

У захопленому Криму окупанти вирахували двох дівчат, підозрюваних у знищенні десятків військових рф, і намагалися їх затримати. “Диверсанткам” вдалося втекти. Під час переслідування дівчата ліквідували співробітників Федеральної служби безпеки рф, яких відправили на затримання, пишуть російські пабліки, пише DROBRO.

Загарбники знайшли дівчат в одному із приватних будинків у Ялті кілька днів тому. ТГ-канал “Кремлівська табакерка” стверджує, що “професіонали” з ФСБ не змогли впоратися із противниками режиму Кремля – дівчата втекли. “…

Підозрювані в загибелі 46 бійців (отруїли в одній із військових частин Сімферополя) чинили опір… Диверсантки виявилися добре озброєними і (ми такого не очікували!) відмінно підготовлені. Як тільки спецназівці приїхали на затримання, по них відкрили вогонь” , – пише ТГ-канал із посиланням на власне джерело.

Окупанти були настільки не підготовлені до зустрічі з “диверсантками”, що у відповідь зробили кілька пострілів. Підозрювані втекли на автомобілі, який пізніше знайшли на околиці Ялти. В результаті стрілянини було ліквідовано трьох співробітників ФСБ, двоє отримали поранення, причому один з них перебуває у важкому стані.

Загарбники припускають, що одна з дівчат зазнала несерйозного поранення. Розшук “диверсанток” продовжується. До речі, раніше в пабліках стверджували, що імена “диверсанток” відомі, проте поки що їх приховують. За версією окупантів, одна з підозрюваних – дочка посадовця міської адміністрації Сімферополя. Обидві дівчата – уродженки Криму, одна з них народилася у Сімферополі, інша – у Саках, але мешкає у Сімферополі. Приблизний вік розшукуваних 22 та 25 років.

Від admin