Валентина Бодак

30 листопада в актовій залі головного корпусу педагогічного університету відбувся розширений ректорат з нагоди представлення новообраної ректорки

Валентини Бодак – доктор філософських наук, професор. Модератором заходу виступив проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк.

Привітати нову очільницю альма-матері завітало чимало поважних гостей: єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви Владика Ярослав Приріз, капелан університету отець Олег Кекош, голова Дрогобицької об’єднаної територіальної громади Тарас Кучма, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Роман Шлярп, голова Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія Яцейко та інші., передає DroBro

Заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, начальниця управління дошкільної, загальної середньої освіти Ольга Котовська ознайомила присутніх із наказом Міністра освіти і науки України № 475-к від 25 листопада 2021 року «Про призначення на посаду ректора».

Відтак було вручено Почесний знак ректорці університету (2012-2021 рр) Надії Скотній. Своєю чергою професорка висловила вдячність педагогічному колективу за багаторічну співпрацю та побажала Валентині Бодак виконати поставлені завдання і здійснити задумані плани в ім’я розвитку університету.

Валентина Бодак

Новопризначена ректорка професорка Валентина Бодак подякувала всім присутнім за щирі слова вітань та вкотре наголосила, що Дрогобицький університет розвиватиметься з позитивною динамікою лише у згуртованій академічній родині.

36 років свого життя я присвятила праці в університеті. Тож добре розумію відповідальність, яка впала на мої плечі, які є проблеми та що першочергово слід втілювати в життя. Проте одна без команди не зумію досягти поставлених цілей. Ми один колектив тому маємо зберегти, розвивати, примножувати здобуте. Роблю акцент і на тісній співпраці з владою міста, оскільки талановита молодь має не просто здобути освіту, але й знайти себе в житті і реалізуватися. Впевнена, що Дрогобич та район отримають чудових спеціалістів. Мусимо не лише тримати планку, а й досягати вищого, – підкреслила Валентина Бодак.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »