Вчора, 6 листопада, начальник Дрогобицької районної військової адміністрації спільно з начальником Дрогобицького РТЦК та СП вручили державні нагороди Захисникам та рідним загиблих Героїв

Серед них – і Захисникам з Бориславської громади:

  • 26-річному Назарію Сакалю – відзнаку Міністерства оборони України «За поранення»,
  • Тарасу Стасишину – орден «За мужність» III ступеня посмертно.

Назар Сакаль до 9 класу навчався у Бориславській гімназії №6, пізніше – у закладі загальної середньої освіти №1. Закінчив Дрогобицький політехнічний ліцей. У 2016-2018 проходив військову службу за контрактом. Працював за кордоном. 20 лютого перед початком вторгнення Назар прибув у Чехію. Та одразу після звістки про повномасштабну війну в рідній країні, хлопець повернувся на Батьківщину і став на її захист. Воював на Донеччині під Вугледаром, де був ранений, під Павлівкою, на Бахмутському напрямку під Зайцевим, згодом – під Авдіївкою. Там же вдруге отримав важке поранення, яке не дозволило йому далі продовжувати службу. Хлопець пройшов лікування та реабілітацію, і був знятий з військового обліку. Тож він повертається до цивільного життя.

Ще одну державну нагороду Захиснику громади присвоїли, на жаль, посмертно. Орденом «За мужність» III ступеня нагородили Тараса Стасишина, який ціною власного життя заплатив за право кожного з нас жити у вільній від загарбників Україні.

Тарас Стасишин захищав українські кордони у зоні проведення АТО у 2015 році. З початком повномасштабного вторгнення знову став на захист своєї країни. Загинув 26 квітня на Донеччині неподалік Бахмута. У нього залишилися дружина Леся та дві донечки – Наталя та Ангеліна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Дякуємо всім нашим Захисникам, які бережуть наш спокій! Світла памʼять усім нашим Героям, які віддали найдорожче!

Пам’ятаймо про їх подвиг та згадуймо у своїх молитвах!

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Фото: Дрогобицька районна військова адміністрація

Від admin