Ремонти доріг у Дрогобичі

Комунальники продовжують плановий ремонт на проблемних відрізках доріг

Ями та вибоїни часто утворюються на дорогах в час зими – через різкі перепади температурного режиму, випадання та танення снігу.

Це призводить до руйнування дорожнього покриття. Щоб тимчасово вирішити ситуацію та підлатати проблемні ділянки доріг – комунальники ремонтують їх, використовуючи технологію холодного асфальтування.

Як стверджують у Департаменті міського господарства, – ця технологія дозволяє тимчасово вирішити проблему, швидко ліквідувавши ями на дорозі, передає DroBro. Її головна перевага в тому, що використовувати холодний асфальт можна навіть в зимовий час – при несприятливих погодних умовах. Вирішення проблеми є тимчасовим і недовговічним, однак ліквідування ям холодним асфальтом дає можливість дорожньому покриттю «дожити» до поточного чи капітального ремонту.

Сьогодні силами КП «Служба муніципального управління» проводять холодне асфальтування невеликих ям на вулиці Мазепи. У планах також Театральна та Трускавецька.

Плани щодо запланованих поточних ремонтів доріг, які проводитимуть у Дрогобицькій громаді цьогоріч, будуть додатково оприлюднені на порталі міської ради.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »