Нові паркувальні місця у Дрогобичі

Комунальники розчищають тротуари та облаштують нову паркувальну зону на вулиці Бориславській

Працівники КП «Служба муніципального управління» приступили до робіт на вулиці Трускавецькій. Комунальники розчиститили від землі тротуар, який іде від Гірки до Національної Гвардії. Як повідомляє DROBRO з посиланням на слова заступника директора КП «СМУ» Владислава Мазура, тепер перехожі зможуть спокійно пересуватися тротуаром, а не проїжджою частиною, як було до цього.

Окрім цього комунальники днями демонтували дерев’яні ятки, які впродовж зимових свят стояли в центрі міста в межах так званого Різдвяного ярмарку.

У планах працівників СМУ – кронування дерев на вулиці Бориславській та видалення тих, які несуть загрозу для перехожих.

Нові паркувальні місця у Дрогобичі

Окрім того, за словами Владислава Мазура, цими днями комунальники приступають до облаштування нової паркувальної зони, яка постане навпроти нововідкритого Дія Центру.

Найперше ми демонтуємо старі бетонні плити та застелимо територію майбутнього майданчика бруківкою. На цій паркувальній зоні зможе розміститися до 26 автівок. Орієнтовний термін проведення робіт – два місяці. Паркувальна зона буде безкоштовна, – підкреслив Владислав Мазур.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »