Цьогорічний День матері у Дрогобичі пройшов без особливих святкувань та загальноміських заходів

Заплановані урочистості довелося перенести із загрозою ймовірних провокацій, через дні пов’язані із 8-9 травня.

Однак, у мармуровій залі Дрогобицької міської ради провели захід, під час якого вшанували матерів, сини яких віддали своє життя за свободу та миру в Україні, передає DROBRO.

Дійство ініціювала Оксана Матчишин, керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб спільно із Управлінням культури та розвитку туризму.

На захід завітало 10 матерів Новітніх Героїв України, чиї сини починаючи з 2014 року воюють в гарячих точках нашої держави та віддали своє життя за наш спокій.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Матерів Героїв привітав із святом заступник міського голови Андрій Ковч. Він вручив кожній матері квіти та подякував за мужність, витримку та героїзм.

Щиро розуміємо, що для Вас сьогоднішнє свято із сльозами на очах. Ви втратили найрідніших людей, це рана, яка не загоїться ніколи. Тож наше завдання – підтримати та розрадити вас. Від імені влади міста, від імені всіх дрогобичан вітаємо Вас із святом та дякуємо по подвиг ваших синів-Героїв. Завдячуючи їм, ми сьогодні, маємо можливість бути в своєму рідному місті і над нами спокійне небо, – додав Андрій Ковч.

Доповненням до слів вітань став музичний дарунок від Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда», який виконав кілька патріотичних пісень.

Захід завершили національних гімном української нації – «Боже, Великий, Єдиний».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »