Сьогодні 8 жовтня на базі Дрогобицької міської дитячої лікарні урочисто відкрили оновлене інфекційне відділення

До цього часу інфекційне відділення для наймолодших пацієнтів нашого регіону розміщувалося у двоповерховому адаптованому приміщенні на вулиці Козловського. Споруда лікарні потребувала ремонту, бо налічувала більше сотні років.

Як інформує DroBro з посиланням на ДМР, 3 роки тому при Дитячій міській лікарні стартували роботи із спорудження нового інфекційного відділення. Завдяки підтримці місцевої влади було скеровано 6,5 млн.грн на капітальний ремонт споруди, встановлення потужної сучасної вентиляційної системи, а також нові меблі. Понад 726 тис. грн – вдалося залучити із субвенції соціально-економічного розвитку з державного бюджету та позабюджетні кошти. Усі роботи фінішували 4 жовтня.

У відкритті оновленого відділення взяли участь – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Дрогобицької міської ради Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, директор лікарні Оксана Стебельська, представники медичних закладів міста, голова районної ради Андрій Шевкенич, представники політичних сил Дрогобича та Львова, а також духовенство.

Нове інфекційне відділення розраховане на 30 цілодобових ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих та мають окремі входи.

Реконструкція дитячого інфекційного відділення забезпечить надання медичної допомоги дітям з інфекційною патологією цілого регіону: Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також дітям, які перебувають на відпочинку у санаторно-курортних закладах Трускавця та Східниці.

Нове приміщення за традицією освятили місцеві парохи. Відтак усі присутні оглянули комфортні та нові палати для маленьких пацієнтів. В новому закладі є й сучасна палата інтенсивної терапії із апаратом ШВЛ, маніпуляційна, пральня тощо.

Окремої уваги вартує вентиляційна система, яка забезпечує максимальне очищення повітря та регуляцію температурного режиму. Вражають і холи закладу – їх розфарбували яскравими малюнками дрогобицькі художники Зоряна Шимко та Олександра Сікора в рамках проекту «Кольоровий світ дитинства» від компанії «Снєжка-Україна».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »