«Гаївка Перемоги»: у Ліцеї № 3 водили кривого танцю 32-а учнівські колективи нашої громади

Час Великодніх свят – час світлої віри, родинного затишку та молитви за наших воїнів і Перемогу. А ще це час гідного вшанування традицій, серед яких особливе місце займають гаївки та веснянки, передає DROBRO.

Так, другий рік поспіль на подвір’ї Ліцею №3 імені В.Чорновола відбувається фестиваль «Гаївка Перемоги», який об’єднує учнівські колективи з усієї Дрогобицької територіальної громади. Діти не просто демонструють свою творчість та водять кривого танцю, але й допомагають воїнам, оскільки під час свята тривав благочинний ярмарок, на якому продавали домашні смаколики та вироби ручної роботи. Кошти від продажу продукції скерують на ЗСУ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

За традицією захід розпочали молитвою та вшануванням пам’яті полеглих воїнів.

“Гаївка Перемоги” – це не лише захід, а й вираз гордості за наші досягнення та культурну спадщину – наголосила у вітальному виступі директорка Ліцею №3 Оксана Чайковська.

Відтак, подвір’я навчального закладу заполонили гучні гаївки, музичні й творчі номери та хореографічні постановки численних колективів фесту. Діти демонстрували свої таланти, прославляли світле Христове Воскресіння та дякували воїнам за їхній щоденний подвиг та жертовність.

Від admin