Цього тижня робоча комісія проінспектувала хід будівництва житла для вимушених переселенців, які проживають у Дрогобицькій громаді

Ще минулого тижня було завершено спорудження першого поверху та підготовлено основу для другого. Вже цього тижня стіни другого поверху змонтовані. Триває монтаж будівельних ферм, які слугуватимуть основою даху, передає DROBRO.

Попри те, що будівництво активно триває, проблема з фінансуванням робіт досі залишається невирішеною.

У КП «Управління капітального будівництва» наголошують, що відповідні звернення з проханням допомогти вирішити проблему з можливістю оплати робіт скерували у вищі інстанції. Зокрема, міський очільник особисто звернувся до керівництва ЛОВА. Справа в тому, що через обмеження казначейством процедур фінансування, яке діє в умовах воєнного стану, кошти неможливо перерахувати виконавцю робіт.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Проте фірма-виконавець ТзОВ ТД «Сервус» не відступає від графіку і проводить роботи, розуміючи ключове завдання – забезпечити потребуючих осіб житлом.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin