У Дрогобицькій громаді діє програма співфінансування заходів енергозбереження у багатоквартирних будинках, незалежно від форми власності

Ініціатори, які бажають провести термомодернізацію фасаду, заміну вікон та дверей в місцях загального користування, здійснити ремонт покрівлі або інші заходи, покликані підвищити зберігання тепла в будинку, можуть подавати заявки та отримати співфінансування з бюджету Дрогобицької міської ради в розмірі від 60% до 90%, передає DROBRO.

Затверджена програма передбачає серед доступних робіт, на виконання яких можна отримати співфінансування:

– Капітальний ремонт внутрібудинкових мереж центрального опалення, водопостачання, каналізації (70% на 30%).

  • Капітальний ремонт всередині-будинкових мереж електропостачання (90% на 10%)
  • Капітальний ремонт покрівель (90% на 10%)
  • Капітальний ремонт системи освітлення у житлових будинках (60% на 40%)
  • Капітальний ремонт (заходи з енергозбереження), фасаду (80% на 20%)
  • Заміна вікон та дверей в місцях загального користування будівлі (60% на 40%)
  • Капітальний ремонт/модернізація підвальних приміщень (70% на 30%).

Найбільший попит серед багатоквартирних будинків є на такі роботи, як ремонт покрівлі, утеплення фасаду та заміна вікон і дверей у місцях загального користування. Тому не зволікайте, проводьте збори співвласників та подавайте свої пропозиції» – наголошує менеджер КУ «Інститут міста Дрогобича» Тарас Перхун.

Прийом заявок триває. Ініціаторів просять не зволікати, виготовляти кошторисну документацію запланованих проектів та подавати заявки до Великодня, аби вчасно провести всі тендерні процедури та встигнути виконати роботи впродовж року.

Якщо заявник, на момент подачі заявки, не має достатньої суми коштів на рахунку – є можливість подачі гарантійного листа.

За детальнішою інформацією можна звертатись в КУ «Інститут міста Дрогобича» (контактна особа – Тарас Перхун) або в Департамент міського господарства (контактна особа – Ірина Тарнавська).

Від admin