У Дрогобицькій громаді продовжують поточний ремонт дорожнього покриття

Так, з початком цього тижня, 3 квітня, стартував ямковий ремонт низки вулиць Дрогобича, зокрема, Винниченка, Дацка, Війтівська Гора та Самбірської.

До поточного ремонту доріг залучено шляхоремонтників КП «Служба муніципального управління», передає DROBRO. За словами керівника підприємства Володимира Суди – на вулиці Війтівська Гора із початком тижня здійснено фрезерування частини дорожнього відрізку, який заасфальтують. Мова іде про відрізок дороги від кільця в напрямку вулиці Трускавецької.

Також поточним ямковим ремонтом в ці дні буде охоплено вулиці Дацка, Винниченка та Самбірської. На швидкість робіт впливатиме наявність сонячної та бездощової погоди.

Окрім цього, в планах комунальників з наступного тижня приступити до поточного ямкового ремонту доріг на вулицях Мазепи, Театральна, Горішня Брама та Залісся.

Додамо, також тривають роботи з поточного ремонту дорожнього покриття на відрізку вулиці Стрийської – від вулиці Винниченка до виїзду з міста.

Станом на сьогоднішній день підписано договір з підрядником на проведення капітального ремонту відрізку вулиці Стрийської – від перехрестя з вулицею Лесі Українки та Мазепи до вулиці Винниченка.

Від admin