6 грудня 2023 р. у Народному домі І.Франка Дрогобича відбулося Свято з нагоди Дня Збройних Сил України

Автор:

 Ярослав Грицик

У рамках заходу пройшла церемонія нагородження військовослужбовців та благочинців, а також концертна програма, передає DROBRO.

Варто відзначити, що почесну нагороду «За меценатство та благодійність» з рук міського голови отримав дрогобичанин Андрій Янів. Пан Андрій разом із сином Євстахієм (підприємцем) активно допомагають Збройним Силам України.

Додамо, що Андрій Янів майже 40 років працював у житлово-комунальній сфері Дрогобича. Пройшов різні щаблі господарської діяльності: від посад майстра, головного інженера до директора «Комбінату міського господарства». За його участю була проведені реорганізація підприємства, стабілізувався фінансовий стан Комбінату.

За плечима пана Яніва – робота в управлінні комунальним майном міської ради, а також в управлінні комунальних ресурсів, де вдалося здійснити грошову оцінку земель громади й запровадити відчуження вільних ділянок з аукціону та ін. Обіймав посади директора департаменту міського господарства – заступника міського голови, радника міського голови з питань ЖКГ. Був депутатом Дрогобицької міської ради багатьох скликань, а зараз – депутат Дрогобицької районної ради.

Нагороджений численними грамотами і відзнаками, у тому числі за активну підтримку наших військових та волонтерського руху.

Футбольні уболівальники знають Андрія Яніва як вправного гравця дрогобицької команди, а зараз керівника Клубу ветеранів футболу.

Тож вітаємо Андрія Євтаховича з нагородою і бажаємо і надалі залишатися людиною з активною громадянською позицією!

Від admin