На 19 га облаштують 120 ділянок для різних галузей підприємництва

У Дрогобичі створять індустріальний парк «Еко-смарт індустріальний парк «Галіт», який збудують на 19 га. Таке рішення прийняли депутати Дрогобицької міської ради на сесії 9 червня. Як повідомили у міській раді, земельна ділянка розташована неподалік залізниці та комунікацій, має під’їзні дороги, простір для розширення площі на майбутнє. За концепцією, індустріальний парк надаватиме площі таким галузям підприємництва: легка промисловість, торгівля, ІТ, меблева промисловість, металообробка, машинобудування, хімічна промисловість та інші, передає DROBRO.

Індустріальний парк у Дрогобичі робитиме ставку не на великий бізнес, а на малий та середній. Оскільки саме такі підприємства найчастіше мають запити на релокацію своїх виробничих площ на Львівщину. Партнерка компанії ТОВ «АІК «Креатив» Ольга Данчук наголосила, що це буде наразі єдиний в Україні індустріальний парк, де робочі площі та приміщення пропонують споруджувати від 288 м2 до 800 м2. Але тому бізнесу, що потребуватиме більше місця, його зможуть надати.

«Індустріальний парк в Дрогобичі має стати єдиним інноваційним центром синергії проривних технологій в сфері легкої промисловості, машинобудівної. Усі учасники парку працюватимуть в замкнутій екосистемі із впровадженням новітніх підходів до виробництва, сортуванні відходів, альтернативній енергетиці. Акцент буде зроблено і на зелену енергетику: вітряки та сонячні батареї. Є бачення, що одна з компаній встановить вітряки на території індустріального парку», – пояснила Ольга Данчук.

В індустріальному парку буде 120 лотів для бізнесу, серед яких також складські приміщення, виставкові чи експозиційні зали. Територію озеленять, там буде міні АЗС, офісні коворкінги, зони відпочинку.

Керівник відділу залучення інвестицій ЛОДА Орест Фільц наголосив, що це добра нагода для бізнесу не тільки перенести виробництво з неспокійних областей, але й мати свої представництва в західному регіоні.

«Якщо спочатку війни підприємства із гарячих точок ведення військових дій мали мету зберегти своє устаткування та виробництво як таке, тому й релокували на західні терени, то тепер чимало гравців бізнесу розуміють, що слід мати своє представництво на Заході, тому й продовжують надходити запити про релокацію та збільшується кількість представництв різних компаній на Львівщині», – зазначив Орест Фільц.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що Дрогобич має чимало переваг для потенційних інвесторів. Ще торік у Дрогобичі створили інвестиційну візитівку – сайт з повною довідкою про громаду і пропозиції для інвестицій та розвитку підприємництва.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

«Для нашої громади важливо відновити статус промислового міста. Кожен розуміє, що в умовах сьогодення ми повинні активно розвивати економіку і дбати про робочі місця як для мешканців громади, так і гостей, які вимушено до нас прибули з територій, де тривають активні бойові дії. Більше того, це реальний шанс для громади перезавантажити економіку», – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

До слова, намір створити індустріальний парк задекларував 9 червня і Стрий. На площі 70,3 га планують розмістити промислове виробництво, логістичні склади.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »