Навчання відбуваються у залі Народного дому ім. Івана Франка

У Народному домі ім. Івана Франка розпочались навчання з надання першої невідкладної допомоги

Учасники мають змогу навчитись правильному алгоритму дій, який допомагає врятувати життя в екстреній ситуації.

Сьогодні, 21 лютого, о 9.00 ранку перша група учасників приступила до навчання. Як інформує DROBRO з посиланням на ДМР всього сформовано чотири навчальні групу, чисельністю від двадцяти до двадцяти п’яти осіб. Кожна група займається по чотири години, протягом яких учасники отримують базові знання, – як діяти, коли хтось потребує першої невідкладної допомоги. Навчання відбуваються у залі Народного дому ім. Івана Франка.

Курс адресований особам без медичної освіти. Він включає в себе навчання навичкам базової підтримки життя та надання допомоги при різного роду травмах, опіках, ДТП та інших ситуаціях, які несуть загрозу життю людини.

Проводить навчання сертифікований медик, фельдшер батальйону ім. Кульчицького національної гвардії України Олександр Корнійчук.

Проводить навчання сертифікований медик, фельдшер батальйону ім. Кульчицького національної гвардії України Олександр Корнійчук

Навчання триватимуть до середи, тож протягом цього часу близько сотні учасників зможуть отримати базові навички з надання першої невідкладної допомоги.

«Ми намагались сформувати групи з числа осіб, які представляють навчальні та мистецькі заклади, організації, орган місцевого самоврядування, ОСББ, щоб в подальшому ці люди могли передати отримані знання іншим» – наголошує начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Навчання відбуваються у залі Народного дому ім. Івана Франка

Мета курсу – підвищити обізнаність мешканців в наданні домедичної невідкладної допомоги. Адже, відповідно до статистики, кожні 45 секунд у когось відбувається раптова зупинка серця. Понад 60% людей можна врятувати, в разі надання вчасної та якісної серцево-легеневої реанімації. В той час як кожна хвилина бездіяльності в десятки разів знижує шанси людини на виживання.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »