У Дрогобичі дбають про корисне та інтелектуальне дозвілля внутрішньо переміщених осіб

Як розповіла керівник Туристично-інформаційного центру міста Ірина Марків, для дітей переселенців щоденно Управління культури та розвитку туризму, залучивши заклади позашкілля і мистецькі школи, організовує численні майстер класи, уроки корисного дозвілля та творчості, передає DROBRO.

Окрім цього, в місті щоденно тривають екскурсії туристичними принадами Дрогобича. Їх організовує Туристично інформаційний центр Дрогобича спільно Музеєм «Дрогобиччина» та Управлінням культури і розвитку туризму.

На екскурсії запрошують внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих мешканців. Екскурсії стартують щоденно о 15:30 від ТІЦу, у середу об 14:30.

По завершенні екскурсій на відвідувачів чекатимуть виступи творчих колективів міста та ансаблів на Площі Ринок. Таким чином Дрогобич ознайомлює переселенців з історією, культурою та традиціями – додає Ірина Марків.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »