Різдвяний ярмарок триватиме до 1 лютого

До 1 лютого на площі Ринок триватиме Різдвяний ярмарок: поспішайте придбати сувеніри та крафтову продукцію

У Дрогобичі триває Різдвяний ярмарок. З 17 грудня на центральній площі Ринок розміщені дерев’яні ятки з крафтовою продукцією та сувенірами, солодощами та прикрасами ручної роботи, інформує DroBro.

Відповідно до рішення, затвердженого виконавчим комітетом, Різдвяний ярмарок розгорнули з 17 грудня 2021 по 1 лютого 2022 року. В рамках проведення ярмарку, на площі Ринок встановили ятки, в яких місцеві підприємці реалізовують різноманітні сувеніри та декор, а також крафтову продукцію власного виробництва.

Святковий ярмарок став частиною загальної програми святкування Різдвяно-Новорічних свят у Дрогобичі та доповнив центральну площу святковою атмосферою.

На жаль, через несприятливі погодні умови, робота святкового ярмарку була не завжди стабільною. Однак більшість підприємців, які зголосились до участі в ярмарку, намагались працювати щоденно, з акцентом на другу половину дня та вихідні, – адже саме в цей час на площі збиралось найбільше людей.

За словами керівниці Дрогобицького ТІЦу Ірини Марків, ярмарок триватиме до 1 лютого. Тож, хто не встиг відвідати його та придбати собі сувеніри та крафтові товари – поспішайте.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »