У Дрогобичі відбувся партріотичний фестиваль «Велика Паляниця Єдності», під час якого надихались українськими піснями та збирали кошти на підтримку воїнам

Задум народився в керівниці ГО «Культура України», ініціаторки проєкту Оксани Гайдук. Втілити усе заплановане допомогло Управління культури та розвитку туризму. Локацією для фестивалю обрали площу біля Народного дому імені Івана Франка, інформує .

Як повідомляє DROBRO з посиланням на ДМР головною на фестивалі була велика паляниця, яку спік Дрогобицький хлібокомбінат. Як стверджує Ігор Чава, керівник Управління культури та розвитку туризму, мета проєкту – продемонструвати силу єдності українців та любові до рідної культури.

Паляниця – символ миру та перемоги нашої держави. Завдяки пекарям, які працюють у цей нелегкий час, українці забезпечені хлібом, а військовий пароль «паляниця» не тільки дозволяє виявити ворога, але й рятує життя. Тому наш фестиваль і носить таку символічну та патріотичну водночас назву, – додав Ігор Чава.

До благочинного дійства залучили творчі колективи міста, зокрема Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю «Верховина», акторів Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, акторів Харківського національного академічного театру опери і балету імені М.В. Лисенка.

Усі бажаючі мали змогу покуштувати смачну дрогобицьку паляницю, відтак спільно заспівати патріотичних пісень. Окрім цього, присутні складали пожертви.

Як підрахували в Управлінні культури та розвитку туризму – вдалося зібрати майже 4 тис.грн., кошти будуть скеровані на потреби ЗСУ. Також на передову передадуть і частину паляниці.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »