Художнє мистецтво, благочинний ярмарок, майстер-класи та патріотичний концерт – цими вихідними на площі Замкова Гора відбулось масштабне мистецьке дійство

Понад 60 картин талановитих митців та студентів було виставлено на огляд під відкритим небом. Таким чином «Дрогобицький вернісаж» об’єднав митців та поціновувачів прекрасного в єдиному пориві – надихнутись творчими роботами та підтримати захисників, повідомляє DROBRO.

Свої картини на вернісаж презентували та виставили такі митці: Ярослав Данилів, Василь Лялюк, Роман Жирик, Лідія Кріпак-Уварова, а також були представлені роботи вихованців ДДХШ, ДДПУ імені І.Франка, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу.

Сам захід розпочали Хвилиною мовчання за полеглими захисниками. Відтак, слово мав міський голова Дрогобича.

Паралельно, на вернісажі подбали і про корисне дозвілля для молоді і дітей. Було організовано низку майстер-класів, зокрема, декоративний розпис природного каменю, ниткотерапія від працівників Культурно-освітнього центру, живопис кавою та сіномотання від майстрині Галини Данило.

Окрім цього відбувався й традиційний благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Як зазначила начальниця відділу туризму, промоцій та креативних індустрій управління культури Ірина Партика, із початком повномасштабного вторгнення це вже 53 ярмарок, на якому вдалось зібрати понад 400 тис.грн. і скерувати воїнам.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Захід тісно переплівся із творчістю у найширших її проявах – особливою гостей була Вероніка Мосевич, українська письменниця, лауреатка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», композиторка, яка виступила перед присутніми. Також лунали партіотичні композиції від талановитих колективів міста та було продемонстровано низку танцювальних номерів.

У межах заходу відбулось і нагородження переможців туристичної вікторини, яка пройшла напередодні.

Відвідувачі з радістю долучалися до прекрасного, оглядали полотна, купували крафтові вироби, брали участь в майстер-класах та жертвували в благочинні скриньки кошти на підтримку ЗСУ. Загалом на заході вдалось зібрати понад 5 тис.грн.

Організувало захід Управління культури та розвитку туризму. Ведучою дійства була Уляна Воят.

Від admin