Впродовж осені у Дрогобицькій громаді реалізовують масштабний проєкт – «Шкільні спортивні ліги»

Заплановано, що змагання відбуватимуться з чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону.

Як пише ДМР, стартував проєкт із волейбольних змагань серед шкільних команд хлопців та дівчат різних навчальних закладів громади, передає DROBRO. У підсумку запеклої боротьби між командами хлопців перемогу вибороли – Ліцей №2, Нагуєвицький СЗШ I-III ст, Дрогобицький ліцей. Серед дівчат перемогу здобули команди навчальних закладів – Ліцей №1 ім.І.Франка, Ліцей №16 імені Ю.Дрогобича та Гімназія №17.

Як розповіла керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – проєкт «Шкільні спортивні ліги» покликаний популяризувати здоровий спосіб життя серед учнів навчальних закладів громади та залучити до фізичних активностей якомога більше молоді, тренерів та педагогів фізичного виховання.

24 листопада у просторому спортивному залі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу відбувся фінал спортивних ліг між командами переможців із волейболу як серед дівчат так і хлопців.

Змагання тривають впродовж дня, команди переможців отримають Кубки, м’ячі та спортивні форми. Імена команд переможців озвучимо у відеоматеріалі із фінального турніру.

Від admin