Другий рік повномасштабної війни вносить свої корективи у відзначення різдвяно-новорічних свят

Дрогобич не прикрашають святковою ілюмінацією, у центрі міста менше яскравих вітрин та декорацій. Головну ялинку міста теж другий рік поспіль встановлюють не на центральній площі Дрогобича, оскільки тут зустрічають полеглих Героїв та проходить загальноміське прощання, а біля Народного дому, передає DROBRO.

Щоправда, цьогоріч, дух різдвяних свят для дітей створює святкова фотозона, яку встановити силами КП «Служба муніципального управління». Фотозона виготовлена із дерев’яних брусків та містить кілька елементів: дерев’яну ялинку, сніговиків та сани із оленями. У вечірню пору доби фотозона підсвічується.

Напередодні Різдва – невідомі особи у вечірню пору доби пошкодили елементи фотозони. Фігурі оленя відкрутили роги та завдали шкоди голові тварини. Як розповів керівник КП «СМУ» Володимир Суда – силами їхніх працівників триває процес реставрації пошкоджених фігур із фотозони.

Прохання до мешканців міста – не нищити те, що створено з любов’ю та теплом для дітей та покликане дарувати їм гарний настрій у ці святкові дні. Адже фотозона стала улюбленим місцем малечі: діти фотографуються у дерев’яних санчатах, з оленями та сніговиками. Тому давайте спільно берегти те, що є майном громади, – закликав мешканців громади Володимир Суда.

Додамо, різдвяно-новорічну фотозону 2 троки тому власними силами та з власних матеріалів створили працівники КП «СМУ».

Від admin