Також нагадали гімназистам про таке явище як «Булінг», розповіди про його види, як захиститись та до кого звертатись по допомогу жертвам

Інспектори ювенальної превенції разом з дільничними офіцерами поліції та поліцейськими офіцерами громад Дрогобицького районного відділу поліції провели для учнів гімназії у Добрівлянах профілактичний урок на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Інспектор ювенальної превенції Віталія Мроць розповіла гімназистам про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за вчинення правопорушень, а також роз’яснила у яких випадках настає така відповідальність і за які саме протиправні дії, інформує DROBRO.

«Доведено, що неповнолітні, які орієнтуються у законодавстві і знають – що таке правопорушення, якими вони бувають та яка відповідальність передбачена за їх скоєння, не так часто вчиняють незаконні дії, як ті, хто про це не знає. Окрім того – вони можуть застерегти від необдуманих вчинків своїх товаришів. Обізнані учні можуть самі визначити, що їх права порушені, захистити себе та не стати жертвою злочину. Це і є нашою метою, для цього ми і проводимо такі уроки», – розповіла Віталія Мроць.

Окрім того, поліцейські нагадали гімназистам про таке явище як «Булінг», розповіди про його види, як захиститись та до кого звертатись по допомогу жертвам.

Від admin