Невмирущий код нації, символ та оберіг кожного українця – 19 травня відзначаємо одне з найпатріотичніших свят – День вишиванки

За ініціативи Управління культури та розвитку туризму – пам’ятники Дрогобича, а саме визначним письменникам, митцям та особистостям, одягли у вишивані аксесуари. Зокрема краватки, метелики та хусточки. Як пояснила Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв – їхнє Управління закупило тканину, відтак магазин «Декор» втілив цікавий задум у життя – пошив вишивані аксесуари для монументів, передає DROBRO.

Одягали пам’ятники у вишиванки працівники Управління культури, допомагали їм комунальники, які надали кран для втілення патріотичного задуму в життя.

Додамо, у Дрогобичі монументи не вперше стилізують до свят. Так до річниці дня народження Лесі Українки – чоловічі пам’ятники у місті прикрашали галантними метеликами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »