Обмінялись досвідом у сфері паркування: Дрогобич відвідала інспекція з Кам’янця-Подільського

Цими днями у Дрогобич до відділу безпеки та контролю департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради прибула новостворена інспекція з паркування та благоустрою з міста Кам’янець-Подільський з метою отримання досвіду та обговорення проблемних питань у цих сферах, передає DROBRO.

Інспекторам з Кам’янець-Подільського продемонстровано алгоритм фіксації в режимі фотозйомки (відеозапису) фактів порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Також провели інструктаж та показали як правильно застосовувати прилади фото- та відеофіксації, портативні принтери, віддалеміри. Фахівці спільно пройшли маршрут центральною частиною міста, у тому числі оглянули майданчики для платного паркування, де ознайомили як здійснювати контроль сплати водіями послуг з користування платними паркувальними майданчиками. Роз’яснили, що такий постійний контроль забезпечує для оператора платного майданчика отримання доходу, сума якого може значно зменшитися, якщо інспекція не виконуватиме таку контролюючу функцію. Також інспекції обговорили найактуальніші проблеми, з якими можна зіштовхнутися у цій роботі та шляхи їх вирішення.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Приділили увагу також реалізації повноважень в частині контролю за дотриманням Правил благоустрою, зокрема напрацюваннями з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення. Особливу увагу зосереджено на аспектах комунікації та взаємодії з громадою, вирішенні конфліктних ситуацій.

Завершальною стадією зустрічі стало ознайомлення з порядком винесення постанов та опрацювання даних з ЄДР ТЗ, скерування постанов власникам транспортних засобів та у виконавчі служби до примусового виконання.

Разом відзначили величезне значення взаємодії інспекцій та висловили впевненість у тому, що подібні ініціативи сприяють покращенню роботи у сфері паркування та благоустрою, адже мета одна – забезпечення безпеки дорожнього руху .

Нагадуємо, що інспекція з паркування та благоустрою у Дрогобичі, яку було створено ще у 2020 році, є однією з першопрохідців, самостійно опрацьовувала нову сферу діяльності, здобувала власний досвід та доброчесну репутацію. Враховуючи щоденне інспектування вулиць впродовж чотирьох років та надання роз’яснень водіям на предмет дотримання Правил дорожнього руху та Правил паркування, станом на сьогодні суттєво упорядковано паркування транспортних засобів на вулицях Дрогобича та Стебника, збільшено пропускну здатність на проїжджих частинах.

Інспекція щоденно працює над формуванням належної культури паркування та підвищенням безпеки дорожнього руху.

Від admin