На перехресті вулиць Стрийської та Сахарова

На перехресті вулиць Стрийської та Сахарова вже розроблений та облаштований кільцевий рух транспорту

Як повідомляє DroBro з посиланням на ДМР залишилось встановити нові дорожні знаки.

«Мета змін дорожнього руху на перехресті вулиць Стрийської та Сахарова – наявні проблеми з транспортною розв’язкою та перевищення швидкості руху, яке часто траплялось на цьому відрізку дороги» – наголошує заступник голови Дрогобицької громади Роман Москалик.

Затвердженням та погодженням проекту займався Департамент міського господарства. Проект погодила обласна поліція.

Роботи з облаштування кільцевого руху виконуються за спонсорські кошти. За планом їх мають завершити протягом кількох днів. Після розміщення нових дорожних знаків – рух транспорту на цьому відрізку дороги буде здійснюватись за правилами кільцевого руху.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Один коментар до “У Дрогобичі облаштували нову транспортну розв’язку у вигляді кільцевого руху (Фото)”
  1. Будівельна компанія ARS – DIM, яка ініціювала і фінансувала облаштування кільця кругового руху на перехресті вулиць Стрийська – Сахарова дуже вдячна міській владі і особисто міському голові за повне сприяння в нашій діяльності і роботу над перспективою розвитку міста.
    Виїзд з Сахарова на Стрийську вже був складний, а так, як незабаром буде збудований і заселений ЖК «Вишневий Сад» (а це майже 300 сімей), то зранку виїхати на роботу, відвезти дітей до школи було б не так зручно.
    Зрештою всі ми часто буваємо в країнах ЄС – там круговий рух на перехрестках – це переважаючий варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »