З нагоди Міжнародного дня дітей, 3 червня, у сесійній залі міської ратуші відзначили талановитих й обдарованих учнів початкових класів шкіл Дрогобича та громади

Захід ініціював відділ сім’ї та молоді ДМР, повідомляє DROBRO.

Як розповіла керівниця відділу Олександра Пашко – на зустріч із міським головою Тарасом Кучмою запросили 37 обдарованих діток із різних початкових класів громади. Це учні, які мають значні досягнення у навчанні, у творчих виступах та в спортивних змаганнях. Своїм талантом, уміннями та знаннями ці діти, без сумніву, прославляють рідний навчальний заклад та місто загалом.

Кожному учневі та учениці Тарас Кучма вручив книгу, а також в подарунок іграшку і Подяку від свого імені батькам за виховання, гармонійний розвиток та добрий особистий приклад.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Окрім цього очільник громади особисто подякував батькам за сумлінні досягнення школярів, розвиток та патріотичну громадянську позицію. А учнів привітав із завершенням навчального року й побажав насичених і головне мирних літніх канікул.

Опісля нагородження талановитих учнів – усі присутні зробили пам’ятні світлини та особисті фотографії із міським головою.

Також слова вдячності та бурхливі оплески від діток лунали в адресу ЗСУ за їхню мужність та відвагу.

Від admin