стяг

Дрогобич в унісон з усією Україною відзначає День Державного прапора

Напередодні свята вулиці міста прикрасили синьо-жовтими стягами. Їх розвісили понад 400 штук. Ініціативу підхопили і свідомі містяни, які прапорами та стрічками прикрасили фасади своїх будинків та будівель, іноформує DroBro .

Безпосередньо 23 серпня, у День прапора, на перехресті Героїв, що при в’їзді у Дрогобич, відбулося урочисте підняття державного знамена. Місце, де урочисто підняли стяг символічне – саме звідси кілька років поспіль Дрогобиччина відправляє на Схід своїх синів та зустрічає їх із війни.

Державний символ на флагшток підняли під виконання Гімну України. Його із усіма присутніми виконав військовий оркестр.

Патріотичний захід згуртував владу міста та району, а також кілька десятків учасників військових дій на Сході нашої держави. Саме дітям загиблих учасників АТО із Дрогобиччини, доручили спільно із військовими, підняти державний стяг. Відтак хвилиною мовчання пом’янули загиблих воїнів, яким сьогодні ми завдячуємо мирним небом та Незалежністю.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *