Менше місяця залишилось до Дня святого Миколая, яке цьогоріч відзначатимуть 6 грудня – вперше за новим церковним календарем

Традиційно саме в цей день у Дрогобицькій громаді роблять свято для малечі та відкривають центральну новорічну ялинку.

На жаль, вже другий рік поспіль в країні триває повномасштабна війна, яка щоденно забирає життя в наших воїнів-захисників та цивільних мешканців. Попри все українці намагаються жити далі, продовжувати повноцінну діяльність в різних сферах, не втрачаючи віру в нашу перемогу.

Минулого року, після проведених електронних консультацій, громада вирішила не встановлювати новорічну ялинку на центральній площі. Цей простір залишили вільним для загальноміської молитви та вшанування пам’яті полеглих Героїв, передає DROBRO.

Зберігши свято для малечі, головну ялинку міста встановили біля Народного дому імені Івана Франка, де проходила переважна більшість заходів та благодійних концертів.

Цьогоріч локацію розміщення ялинки залишать незмінною – її знову встановлять біля Народного дому. Ялинку запалять разом з дітками 6 грудня – в день святого Миколая, аби зберегти для малечі атмосферу свята та віру в дива. Після запалення вогнів на ялинці, в Народному домі проведуть символічний захід, під час якого відбудеться нагородження військових з нагоди Дня Збройних Сил України, а діти отримають подарунки від святого Миколая.

Нагадаємо, з нагоди підготовки до відзначення різдвяно-новорічних свят у Дрогобичі розпочав роботу оргкомітет. Так як в країні триває війна, жодних грандіозних святкувань в громаді не проводитимуть. У Дрогобичі, Стебнику та селах громади відбудеться низка заходів, метою яких буде поширення святкової атмосфери, відродження серед населення патріотизму та традицій автентичних українських колядок, а також – підтримка тих, хто опинився в непростих життєвих обставинах та потребує допомоги.

Від admin