7 червня Уряд ухвалив рішення передати у власність громади майно Дрогобицького коледжу нафти і газу

Близько року тому сесія Дрогобицької міської ради звернулась до Міністерства освіти і науки України з проханням передати на баланс громади приміщення гуртожитку коледжу нафти і газу. Такий крок дозволить провести ремонтні робити занедбаного приміщення та обладнати його під тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб, передає DROBRO. Оскільки будівля гуртожитку тривалий час перебувало у непридатному для проживання стані.

Як зазначає керівництво міста, питання проживання внутрішньо переміщених осіб, які втратили дах над головою через війну, досі залишається актуальним у громаді. Оскільки велика кількість ВПО, які нині проживають у Дрогобицькій громаді, не мають куди повертатись. Тож у місті Котермака приміщення гуртожитку коледжу нафти і газу розглядають як об’єкт, який можна переобладнати для проживання людей із числа переміщених осіб.

Будівлю гуртожитка не використовували вже понад 3 роки. Він розбитий повністю, без вікон та дверей, на ньому ростуть дерева. Благодійні фонди, які готові були вкладати гроші в облаштування житла для ВПО, поставили нам умову — будівля має перебувати в комунальній власності. Тоді ми звернулися до уряду з проханням передати гуртожиток у власність громади, щоб ми могли його переобладнати та поселити там людей”, — зазначив Тарас Кучма.

Додамо, рішення про передачу приміщення гуртожитка вдалось втілити в життя завдяки участі органу місцевого самоврядування у численних нарадах з питань реалізації житлових прав ВПО, які здійснюються за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Від admin