З перших днів створення окремого батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного керівництво Дрогобицької громади активно допомагає воїнам

Така допомога можлива й завдяки партнерству з міжнародними організаціями, меценатами та містами-побратимами.

Як інформує DROBRO з перших днів повномасштабного вторгнення росії на терени України Дрогобицькій громаді вдалося отримати одинадцять карет швидкої допомоги.

Сьогодні один з автомобілів передали для Дрогобицької ТРО. Ключі від санітарної автівки вручив військовим очільник громади Тарас Кучма. Участь у передачі гуманітарної допомоги взяли й начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та генеральний директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрій Коцюба.

Як зазначив Володимир Чуба, окрім автомобіля, воїнам передали й медикаменти та посуд. Сам автомобіль вдалося отримати від італійської волонтерської організації «DomaniЗавтра».

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Загалом, Дрогобич на передову передав вже вісім автомобілів швидкої допомоги. Ще три автомобілі залишили для роботи лікарні, зокрема надання допомоги військовим, яких доставляють на лікування та реабілітацію.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »