У непростий час повномасштабної війни українці намагаються зберігати силу та єдність, а ще – плекати віру у дива, щоб дарувати дітям щасливе та світле дитинство

З року в рік таким символічним та особливим для дітей є день святого Миколая. Це свято є символом дивовижного добра, милосердя та віри. Тож діти з нетерпінням чекають зустрічі з Чудотворцем.

Щоб охопити доброю акцією якомога більше дітей, цьогоріч у Дрогобичі облаштували одразу кілька резиденцій святого Миколая – традиційно у центральній бібліотеці ім. В’ячеслава Чорновола та вперше – у Народному домі ім. Івана Франка, інформує DROBRO.

Наприкінці минулого тижня обидві резиденції відчинили свої двері для найменших мешканців громади, які щиро вірять у святого Миколая та його дива. Тож на зустріч з Чудотворцем діти поспішали з відкритими серцями та щирими емоціями.

Для нас це не просто свято – це можливість подарувати дітям трохи тепла, створити атмосферу радості та нагадати, що дива поруч, варто лише в них вірити» – відзначила директор Дрогобицької ЦБС Марта Андрусик.

Під час зустрічі з Миколаєм на гостей чекав казковий музичний супровід від викладачів Дрогобицької музичної школи №1 імені отця Северина Сапруна – Надії Летнянки, Олеся Корчинського та їхніх талановитих учнів.

Паралельно запрацювала локація у Народному домі ім. Івана Франка. У п’ятницю, 26 листопада, нові декорації для малечі оглянув міський голова Тарас Кучма, спільно з директором Народного дому Петром Косом.

Святковий декор, магічні олені та символічна фотозона створюють для дітей атмосферу справжньої зимової казки, де зустріч з Миколаєм дарує дітям незабутні емоції.

Управління культури та розвитку туризму в свою чергу забезпечило для юних відвідувачів смачні гостинці.

Від admin