МВС показало фото нацгвардійця який взяв зі збройової автомат і відкрив вогонь по своїх товаришах по службі – є загиблі та поранені

У Дніпрі нацгвардієць розстріляв варту і втік зі зброєю, при цьому п’ятеро людей загинули, п’ятеро поранені, інформує МВС. Трагедія сталася під ранок на “Південмаші”. 21-річний військовий Артем Рябчук одразу після видачі зброї розстріляв своїх товаришів по службі НГУ з АК, а після втік, передає DroBro. Причини події невідомі.

У результаті п’ятеро людей загинули, решта п’ятеро поранено. При цьому серед загиблих є співробітниця заводу. Іншу жінку – військовослужбовку НГУ – поранив. За даними місцевих ЗМІ, злочинець може ще ховатися на підприємстві. Будівлю по всій площі оточили патрулі поліції.

Крім того, задіяно спецзагін “ТОР”. Зловмисника розшукує поліція. У зв’язку з цим у місті діє операція з перехоплення “Сірена”.

 

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »