26 листопада на болотах в Челябінську на місцевому тракторному заводі (ЧТЗ), який з часів СРСР використовували як оборонне підприємство, почалась неабиякої пожежі

У Челябінську на території ЧТЗ сталася серйозна пожежа. Місцеві жителі кажуть, що перед НП вони чули “страшний вибух”, а потім у будинках району згасло світло, відключили воду та опалення, повідомляє DROBRO.

Незабаром вони помітили шість пожежних машин та дві карети швидкої допомоги, які їхали у бік підприємства. Кадри публікує ТГ-канал DroBro24.

За версією МНС, пожежа сталася на олійному трансформаторі на площі 40 кв. м. Про постраждалих не повідомляють.

Відкрите горіння було ліквідовано протягом кількох годин. Наслідки потужної пожежі та вибуху нібито не вплинуть на роботу заводу.

Варто зазначити, що ще з часів СРСР ЧТЗ використовували як оборонне підприємство. Останнім часом тут виготовляли дизельні двигуни для танків та запчастини для гусеничної бронетехніки.

У місцевих пабліках жителі міста зі сміхом відкинули спробу ботів звинуватити ДРГ та ЗСУ у диверсії. Більшість користувачів впевнені, що НП сталася через нехлюйство працівників підприємства.

Поки що офіційної причини вибуху та пожежі не названо.

Від admin