Упродовж чотирьох днів у Бориславі на базі дитячо-юнацької творчості проходили змагання – першість Бориславської громади з мініфутболу серед команд навчальних закладів

За звання кращої команди з цього виду спорту змагались дев’ять команд. Чотири команди у своїх підгрупах вибороли право на боротьбу за нагороди, передає DROBRO.

У поєдинку за третє місце зустрілись команди Бориславської гімназії №6 та закладу загальної середньої освіти №7. Продемонструвавши яскраву, злагоджену гру гімназисти перемогли свого суперника та стали бронзовими призерами змагань.

Цікавим і напруженим був фінальний поєдинок, де зустрілись дві найсильніші команди – Бориславський ліцей та ЗЗСО №4. Злагодженішою та технічнішою була гра футболістів Бориславського ліцею, яка заслужено виборола перемогу та перше місце змагань. Команда ЗЗСО №4 стала володарем другого місця.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Суддями на змаганнях були тренери відділення футболу Бориславської ДЮСШ Тарас Демків, Андрій Лисик, Василь Попадинець. Команди-призери змагань та кращі гравці команд відзначені кубками та грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту й відділу освіти Бориславської міської ради.

Від admin