Сьогодні, 23 лютого, на фасаді закладу загальної середньої освіти №1, поряд з пам’ятною дошкою Юрію Багнію, відкрили та освятили меморіальні таблиці ще п’ятьом Героям

Як повідомляє DROBRO з посиланням на офіційну сторінку БМР відкрили та освятили меморіальні таблиці ще п’ятьом Героям – Миколі Яцуляку, Миколі Куриляку, Миколі Юзефовичу, Дмитру Ніконову, Руслану Дармограю. Тепер вони щодня нагадуватимуть про незламність нашого народу і про ціну перемоги.

Після спільного виконання Державного Гімну України, меморіальні дошки відкрили міський голова Ігор Яворський спільно з родичами загиблих Захисників. Всіх воїнів і всіх українців, які віддали своє життя у цій війні, вшанували хвилиною мовчання. Чин освячення пам’ятних таблиць здійснив отець Володимир.
Микола Яцуляк – ще у 2015-2016 роках добровольцем захищав рідну країну. Був справжнім патріотом своєї країни. До початку повномасштабного вторгнення проживав за кордоном, та з початком війни одразу приїхав, щоб протистояти ворогу. Загинув 26 червня 2022 року поблизу населеного пункту Вовчоярівка Луганської області.

Микола Куриляк – народився, навчався й проживав у Бориславі. Від березня 2022 року і до травня 2023 року вважався безвісти зниклим. Понад рік родина провела у довгих пошуках та до останнього надіялася почути, що син, чоловік та батько трьох діточок живий. Загинув у м. Попасна на Луганщині.

Микола Юзефович – навчався у Бориславському закладі загальної середньої освіти №1, пізніше – у професійно-технічному ліцеї, на бурильника. Вищу освіту здобув у Львівському політехнічному університеті. Захищав українські кордони на Донеччині поблизу м. Торецьк Бахмутського району. Його життя зупинилося на 56-му році. Помер Захисник від серцевої недостатності.

Дмитро Ніконов – народився у Бориславі. Був мобілізований у лютому 2022 року. У квітні отримав важке осколкове поранення голови у боях під Бахмутом. А 23 березня помер у військовому госпіталі у Львові.

Руслан Дармограй – проживав та навчався у Бориславі. Сумлінно ставився до виконання службових обов’язків, з почуттям високої особистої відповідальності брався за доручену справу. Загинув 17 вересня під час виконання бойового завдання.

Більше ФОТО дивіться у нагому Instagram drobro7_24.

“Сьогодні ми зібралися на цьому місці, щоб освятити пам’ятні дошки Героям. Героям, які стали на захист нашої держави, коли ворог прийшов на нашу землю, аби забрати свободу, забрати мову, позбавити наш народ права на існування. Нація, в якій не народжуються Герої. – приречена. Ми ж твердо знаємо, що в Україні вони народжувалися, народжуються і будуть народжуватися задля того, аби наша держава мала майбутнє. Деякі ними одразу народжуються, отримавши ген мужності та відсутності страху, а деякі – ними стають. Стають, надихаючись подвигами інших. Герої живуть завжди. Ті, що відійшли у вічність, – у нашій пам’яті. І допоки ми пам’ятатимемо про них, вони будуть жити. Тож дорогі родичі Героїв, пам’ятайте: вони будуть завжди з нами, поки жива про них наша пам’ять. А ви, дорогі діти, пам’ятайте, що ви навчаєтеся в школі, в якій навчалися Герої. Вони віддали своє життя за ваше майбутнє. Цінуйте і шануйте”, – сказав міський голова Ігор Яворський.

Від admin