17 червня в ігровому манежі Бориславської ДЮСШ пройшов Міський волейбольний турнір поколінь

Як повідомляє DROBRO з посиланням на БМР в турнірі прийняли участь майбутні й теперішні вихованці відділення волейболу Бориславської ДЮСШ. Участь у турнірі взяло 6-команд.

На відкритті змагань з вітальним словом до команд-учасниць звернувся їх тренер, ініціатор і організатор змагань Ігор Петрів. Перед початком турніру учасники вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Цікаво і напружено проходили поєдинки, усі команди продемонстрували високий рівень майстерності у боротьбі за нагороди.

У підсумку володарем перехідного кубка волейбольного турніру поколінь Бориславської ДЮСШ у 2023 році стала команда «90+» (випускники 1990 року народження і старші). Пам’ятними медалями змагань за зайняте ІІ місце нагороджені юні волейболісти 2007 року народження.

Бронзовим призером змагань стала команда випускників «76+» (випускники 1976 року народження і старші). Вихованці відділення волейболу ДЮСШ Юрій Пасічник, Андрій Найда, Микола Ліцман вручили юним волейболістам індивідуальні подарунки.

Для випускників школи ці змагання це чудова нагода зустрітись на майданчику зі своїми колегами та тренером, а для молодого покоління учнів школи – неоціненний досвід спортивної боротьби.

Вітаємо усіх учасників турніру. Бажаємо усім життєвої наснаги, міцного здоров’я, перемоги, миру та добробуту. Дякуємо ЗСУ, завдяки яким маємо сьогодні можливість розвивати спорт і пропагувати здоровий спосіб життя. Слава Україні!Для випускників школи ці змагання це чудова нагода зустрітись на майданчику зі своїми колегами та тренером, а для молодого покоління учнів школи – неоціненний досвід спортивної боротьби.

Від admin